There was an error in this gadget

KAKI BLOG TERHEBAT




Jaminan 200% Blog Yang Boleh Dilayari Semua Lapisan..Amaran!!!Setiap Yang Terkandung Disini Tiada Niat Untuk Menyinggung Sesiapa.... Kalo Suka Mari La Kita Berfolow-Molow..ekekekke


Tuesday, July 19, 2011

KIYOSHI SAKURA LELAKI TERCANTIK DAN CUN SERTA PALING CUTE DI DUNIA YANG PERNAH AKU TENGOK.. BUKAN TIPU TAPI ORI

Assalamualaikum

Lamanya aku membiarkan blog aku bersarang..terlampau bz..dengan nak pindah rumah lagi..
Ni aku nak cita tentang seorang makhluk yang terlampau cantik bagi seorang lelaki.. jeng3 
KIYOSHI SAKURA 



Eh tak nampak muka pulak..ok ni lagi jelas

CUN

mesti ampa heran pasai pa dia pakai baju popuan..ok dia adalah seorang cosplay..(psstt..menatang apa tu) di sini aku lampirkan biodatanya sekali

Biodatanya
Name: kiyoshi sakurazuka
Real Name :澈樱冢 = Che Ying Zhong (CMIIW)
Birthday : April 4, 1984
Height : 160cm
Weight : 40kg
Blood type : A
Constellation : Aries
Gender : Male
Birthplace : Hunan, China
Graduate : Beijing Institute of Technology






ok ini gambarnya dengan aweknya


AWEKNYA BERBAJU PUTEH TAU


fulamak..dia lagi comel dari awek dia kot..

himpunan gambar-gambarnya


BARU NAMPAK CAM HERO KOREA AKU SLALU SUKA TU

ADOI AWAT CUN SANGAT

BAJU COSPLAYNYA

ANTARA CUSTOM YANG DIPAKAI

GILA AIH PUTEHNYA

MACAM CITA GTO LA PULAK

CUTENYA KAMOO

SENYUMAN YANG MANIS



MAAF SENSET TAPI DADANYA LEPERKAN =_='

MACAM BARU BELAJAQ JA BRO

KAN AKU KATA DADANYA LEPER

NAMPAK AKSI JANTAN SIKIT


DAH MACAM LESBIAN LA PULAK AKU TENGOK



gila la mamat ni memang ketagori cun gila.kalo mak nyah kat luar tengok saheh makan hati..depa punya menghabiskan duet untuk bagi cantik mamat ni pulak selamba badak ja..hahahah...

p/s:cita ni dah lama tahun 2010 tapi aku baru tahu..cian kan aku ni. oh ya kalo kat malaysia lelaki yang cun adalah saiful si penyanyi tu
SAIFUL YANG BAJU OREN TU JANGAN TERTUKAR
PULAK.HAHAHHA


k, bye

8 comments:

hamzah ian said...

jantan cun.. perghh..

Ayeem Jemain said...

mengalahkan pompan comelnya. haha

CIK AYU ARIFFIN said...

kalah artis kot.cunnya

NUR AMINA said...

mmg cun, pipi gebus

safiah sokher said...

kalah le saya yg pempuan ni!!!

KiD said...

memang cantik tapi aku rasa geli lepas tau dia ni lelaki.btw,ni crossplayer sebab dia bwk watak lain jantina.

CIK AYU ARIFFIN said...

thz @ki..bru tau apa tu crossplayer

Anonymous said...

gila la ! punya men cute@cantik .. macam pelakon pula ..bagus lagi dia jadi pelakon ... hebat terlampau !! <3 .

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...